Burmistrz Jaworski: Apeluję o odpowiedzialne zachowanie, wsparcie i życzliwość

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

Drodzy Mieszkańcy!

Zwracam się do Was z istotnym apelem o odpowiedzialne zachowanie w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

To nie statystyki zmieniające się z dnia na dzień, to nie rządowe mniej lub bardziej kontrowersyjne decyzje, czy nawet kierowane przez gminę środki finansowe na wsparcie potrzebujących, ale właśnie my sami, jesteśmy w stanie zniwelować te zagrożenie oraz ochronić siebie i innych.

Proszę Was o respektowanie nakładanych na nas obostrzeń oraz wzajemną empatię, wsparcie i życzliwość dla tych, którzy potrzebują jej bardziej od nas samych.

W chwili, gdy to piszę (7 kwietnia 2020):
103 osoby podlegają kwarantannie z tytułu powrotu z zagranicy,
19 osób odbywa kwarantannę z tytułu kontaktu z osobą zarażoną, w tym u 4 zostało stwierdzone zarażenie wirusem – przy czym jego źródło nie pochodziło z terenu naszej gminy, ani żadna nie jest hospitalizowana.

Przyjmijcie te informacje ze zdrowym rozsądkiem i wykażcie się roztropnością w ich ocenie – to dla nas wielki egzamin z odpowiedzialności.

Pamiętajcie, trzymając ten społeczny dystans, pozostańmy sobie nadal bliscy!

Krzysztof W. Jaworski

Burmistrz Trzcianki

Apel do mieszkańców Trzcianki

Drodzy Mieszkańcy!Zwracam się do Was z istotnym apelem o odpowiedzialne zachowanie w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.To nie statystyki zmieniające się z dnia na dzień, to nie rządowe mniej lub bardziej kontrowersyjne decyzje, czy nawet kierowane przez gminę środki finansowe na wsparcie potrzebujących, ale właśnie my sami, jesteśmy w stanie zniwelować te zagrożenie oraz ochronić siebie i innych.Proszę Was o respektowanie nakładanych na nas obostrzeń oraz wzajemną empatię, wsparcie i życzliwość dla tych, którzy potrzebują jej bardziej od nas samych.W chwili, gdy to piszę: 103 osoby podlegają kwarantannie z tytułu powrotu z zagranicy,19 osób odbywa kwarantannę z tytułu kontaktu z osobą zarażoną, w tym u 4 zostało stwierdzone zarażenie wirusem – przy czym jego źródło nie pochodziło z terenu naszej gminy, ani żadna nie jest hospitalizowana. Przyjmijcie te informacje ze zdrowym rozsądkiem i wykażcie się roztropnością w ich ocenie – to dla nas wielki egzamin z odpowiedzialności. Pamiętajcie, trzymając ten społeczny dystans, pozostańmy sobie nadal bliscy!Krzysztof W. JaworskiBurmistrz Trzcianki

Opublikowany przez Miasto i Gmina Trzcianka Poniedziałek, 6 kwietnia 2020