Business Speed Dating, czyli coś dla przedsiębiorców

Biznes Inwestycje Najnowsze Piła Wałcz Wydarzenia
Co zrobić, aby poznać niemal 100 innych przedsiębiorców, wśród których może znaleźć się nowy kontrahent lub współpracownik. Spotkanie networkingowe w szybkim stylu, gdzie możemy pogadać niemal z każdym uczestnikiem. Najbliższe spotkanie 21 kwietnia w Wałczu.
Business Speed Dating, to innowacyjna formuła spotkań biznesowych. Podczas jednego dnia, przedsiębiorcy mogą zapoznać się z przedstawicielami różnych branż. Takie formy spotkań cieszą się dużą popularnością na zachodzie. Również w Polsce przyjęła się ta formuła w większych miastach, a do mniejszych aglomeracji takie spotkania networkingowe dopiero powoli docierają.
21 kwietnia w Hotelu Biały Domek w Wałczu odbędzie się najbliższe spotkanie, które tworzą inni przedsiębiorcy dla przedsiębiorców.
– marketing regionalny, ma tę przewagę nad globalnym, że wszystko co się dzieje wokół firmy, bardzo łatwo zrewidować. Firmy lokalne powinny się integrować, aby wiedzieć jak konkurować z dużymi graczami. Przewaga lokalnych przedsiębiorców, to możliwość wprowadzenia szybkich zmian i dostosowania się, do niecodziennych warunków, a z tym mamy do czynienia w ostatnich czasach. Warto poznawać jak najwięcej osób zajmujących się przedsiębiorczością, bo kontakty czasami znaczą więcej niż kapitał. Dlatego chcemy aby takich spotkań było jak najwięcej, tym bardziej w takiej formie, która jest niezobowiązująca i daje duże oszczędności czasu niż spotkania bezpośrednie – podkreśla Piotr Kurzyna z Agencji 3 Głowy Prodakszyn , współorganizator spotkań.
Spotkania mają charakter otwarty i każdy, kto prowadzi nawet mały biznes, może wziąć udział w spotkaniu z innymi przedsiębiorcami. Już teraz można się zapisać na spotkanie, a więcej informacji można otrzymać na stworzonej stronie www.bsd.zwa.pl
Podstawowym celem formuły szybkich spotkań jest pozyskanie w krótkim czasie, kontaktów które mogą przyczynić się do skutecznych spotkań biznesowych . To forma networkingu, tylko w mocno przyśpieszonej formie.
Partnerem spotkania jest lokalny samorząd, który zdaje sobie sprawę, jak ważni są przedsiębiorcy dla budżetu samorządowego oraz uczelnia wyższa PWSZ w Wałczu, która dostarcza przedsiębiorcom, wykwalifikowanych pracowników. Jest to zatem okazja, aby także oni mogli poznać spostrzeżenia osób, które zajmują się prowadzeniem firmy. Spotkanie jest przygotowane dla ograniczonej ilości miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń, ze względów organizacyjnych. Dlatego już warto zarezerwować swoje miejsce.
Organizatorzy gwarantują podczas spotkania dodatkowe krótkie prelekcje oraz lunch, a na koniec także panel dyskusyjny. Aby mieć pewność, że uda się zasiąść przy kilku stolikach w celu zdobycia najlepszych kontaktów. Warto zaznajomić się preliminarzem.
Organizatorzy liczą na nietuzinkowych gości, bo mają jeszcze energię, aby przygotować spotkania w innych miastach jak Złotów, Szczecinek, czy Piła. Wasze Media przyłączają się do działań dla biznesu i objęły spotkanie swoim patronatem medialnym.