CANAL+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski

Najnowsze Piła Sport

PIŁA. Już w następną niedzielę drugi etap walki o medale CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski. 16 lipca o godzinie 15.30 na stadionie MOSiR przy ul. Bydgoskiej 76 odbędzie się 2 Finał. Wielkie emocje i najwyższy poziom sportowy są gwarantowane.

Z pewnością kibiców czeka niezapomniany turniej z udziałem najlepszych krajowych zawodników!

Tegoroczna rywalizacja, podobnie jak w ubiegłym sezonie, toczy się w cyklu, składającym się z trzech turniejów. Zaczęło się 8 czerwca w Rzeszowie, kolejne lokalizacje finałów to Piła (16 lipca) i Krosno (30 lipca).

Po pierwszym turnieju na czele klasyfikacji generalnej jest Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin), który z 17 punktami przewodzi stawce. Tuż za nim plasują się zawodnicy Betard Sparty Wrocław – Maciej Janowski – 14 pkt, a trzeci Piotr Pawlicki – 13 pkt.

Impreza tej rangi nie gościła w Pile od dawna. IMP na żużlu odbyły się na obiekcie przy ul. Bydgoskiej tylko raz – dokładnie 23 lata temu. W 2000 roku zwyciężył Jacek Gollob, wyprzedzając pochodzącego z tego regionu Jarosława Hampela, którego także w tym roku będzie można zobaczyć na pilskim torze. Wielkie emocje i najwyższy poziom sportowy są gwarantowane. Z pewnością kibiców czeka niezapomniany turniej z udziałem najlepszych krajowych zawodników!

Bilety na CANAL+ online IMP na żużlu dostępne na ebilet.pl

Red.