Chodaki, fartuszki, poszewki, pocztówki…- wszystko MADE IN PIŁA

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Kolejne produkty “MADE IN PIłA” trafiły na Pilską Półkę.  Tym razem pilskie akcenty pojawiły się na świątecznej kolekcji.  Każdy z prezentowanych produktów doskonale nadaje się na gwiazdkowy prezent. Zwłaszcza,  że bylby to prezent niepowtarzalny.

Na półce znalazły się  m.in. chodaki z drewna i czerwonego zamszu firmy Sanita Footwear. Produkt jest o tyle unikatowy, że chodaki Sanity w Polsce można kupić jedynie w sklepach internetowych. Firma Grapil z kolei wprowadziła na pilską półkę świąteczne fartuszki i poszewki. Zakład Aktywności Zawodowej zaproponował torby materiałowe, worki oraz torebki na ramię. A Studio K2 przygotowało pocztówki i kubki z wizerunkiem Stanisława Staszica w mikołajkowej czapce.

 

Na pilskiej półce pojawiły sie także inne produkty pilskich przedsiębiorców (Oleoteka, Creownia). Warto więc przyjść, zobaczyć i kupić, bo bardziej oryginalny prezent trudno będzie zdobyć.

Wyroby z Pilskiej Półki można zakupić w kawiarni dworcowej  PKP Piła Główna oraz  w Inwest-Parku, ul. Dąbrowskiego 8 (przy Hotelu Gwda).

(Red).
 Źródło:pila.pl