Choinka od leśników

Czarnków Najnowsze Wydarzenia

CZARNKÓW. Wczoraj do czarnkowskiej komendy trafiła choinka przekazana przez leśników z Nadleśnictwa Sarbia. Drzewko bożonarodzeniowe w imieniu wszystkich funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych odebrał z rąk Zastępcy Nadleśniczego Nadleśnictwa Sarbia ? Tomasza Szramy, Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie ? insp. Piotr Ryżek wraz z I Zastępcą ? mł. insp. Adamem Filipem.

Świąteczne drzewko wraz z symboliczną bombką przekazane zostało przez Nadleśnictwo Sarbia w ramach akcji Lasów Państwowych ,,Choinka w czasie pandemii?.

? Jesteśmy przekonani, że widok i zapach choinki, ociepli i wspomoże świąteczną atmosferę w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii ? mówi asp. Karolina Górzna-Kustra z KPP w Czarnkowie. ?Podczas wczorajszego spotkania szef czarnkowskich policjantów serdecznie podziękował za ten świąteczny prezent oraz wzajemną współpracę. W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Policji, życzył leśnikom oraz pracownikom Nadleśnictwa Sarbia ? Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

(Red.)

Fot. KPP Czarnków

?