DZIECI Z PRZEDSZKOLA WESOŁA PRZYGODA NA SCENIE CENTRUM ISKRA

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Prawdziwe tłumy przybyły do Centrum Powiatowego Iskra w Pile na przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpiły maluchy z Niepublicznego Przedszkola Kreatywnego Wesoła Przygoda w Pile.

Na scenie wystąpiło około 50 dzieci. Już to robiło wrażenie.
– Dzieci były wspaniałe, dały prawdziwy popis umiejętności wokalnych i tanecznych. Słowa uznania należą się całej kadrze przedszkola, która z takim zaangażowaniem i starannością przygotowała występy maluchów – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który podarował dzieciom upominki ze Starostwa Powiatowego w Pile, w tym odblaski.

Spektakl odbył się w przededniu Dnia Babci i Dziadka, na sali zasiedli więc nie tylko rodzice, ale także „dziadkowie”, którzy ze wzruszeniem oklaskiwali wspaniałe występy wnuków. Brawom nie było końca.

Występ maluchów z przedszkola Wesoła Przygoda odbył się już nie pierwszy raz w Centrum Powiatowym Iskra w Pile, co podkreśliła Edyta Walewska, dyrektor przedszkola.
– To wspaniałe miejsce, czujemy się tu bardzo dobrze, dziękujemy Panu Staroście za gościnność – wyznała.
– Progi Centrum Iskra w Pile są zawsze dla Was otwarte, podobnie jak dla innych przedszkoli funkcjonująych w gminach powiatu pilskiego i wszystkich mieszkańców – podkreślił starosta.

powiat.pila.pl