Dzień Kobiet w Arche – Siła jest Kobietą

Biznes Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Zdrowie Złotów
Dziewczyny oraz Wy – mili Panowie, 5 marca Arche Hotel Piła zaprasza do siebie. Tego dnia, w jednym miejscu, będziecie mieć możliwość skorzystania z usług topowych wizażystek, manicurzystek, fryzjerek, masażystek i innych specjalistek oraz specjalistów. To będzie piękna zabawa w szczytnym celu. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na rzecz lokalnych Amazonek.
Dzień Kobiet to bez wątpienia najpiękniejsze święto w roku. Jak uczcić je najlepiej? – Celebrując Piękno! W Arche Hotel Piła zadzieje się to wspólnie z najlepszymi specjalistami branży beauty z Piły i okolic. 5 marca, coś dla siebie w jednym miejscu, znajdą szczególnie Panie, które w cenie biletu (99 zł) będą mogły skorzystać z usług wizażystek, fryzjerek, manicurzystek oraz innych specjalistek i specjalistów. Dla chętnych przygotowane będzie także mini studio fotograficzne. Możliwy jest zatem udział w sesji zdjęciowej z profesjonalnymi fotografami. Każdy oczywiście otrzyma swoją fotkę w prezencie. Co więcej, organizatorzy mają w planach stworzenie kalendarza okolicznościowego, który przekażą na kolejne licytacje wspierające szczytne cele. W programie poczęstunek a w nim aromatyczna, gorąca kawusia – niezastąpiona przy ploteczkach, słodkie stoły, licytacje oraz występy artystyczne.
„Siła” dla Amazonek
Dobra zabawa w „babskim stylu” to jedno. Co ważniejsze – to wsparcie dziewczyn, które walczą na co dzień z rakiem. „Siła jest Kobietą” to wydarzenie biletowane. Zebrane środki przekazane zostaną na rzecz lokalnych Amazonek z Chodzieży, Złotowa, Piły, Trzcianki, Czarnkowa, Krzyża i Wałcza. Ponadto, odbędą się licytacje. Partnerzy Arche Hotel Piła przekazali już m.in. vouchery na makijaż, sprzątanie mieszkania i wciągające kryminały.
Piękna współpraca na dłużej
„Siła jest Kobietą” to impreza dla wszystkich kobiet z okazji… Dnia Kobiet.
– Jej założeniem jest miłe spędzenie czasu. Nasi goście tego dnia poczują się u nas wyjątkowo dopieszczeni stylistycznie, wizerunkowo i gastronomicznie. Przy okazji wszyscy razem pomagamy kobietom walczącym o siebie każdego dnia, które zmagają się nie tylko z chorobą jaką jest rak, ale bólem i trudnym życiem w trakcie oraz po leczeniu – wyjaśnia Agnieszka Niestryjewska, dyrektor generalna Arche Hotel Piła.Chcemy aby dzięki takim, małym wydarzeniom, mogły poczuć się lepiej, pewniej, radośniej. Zebrane środki z pewnością przydadzą się w dalszej walce z nowotworem. Wydarzenie ma na celu pokazać jak wielka siła drzemie w nas wszystkich i jak wiele razem możemy zdziałać – dodaje.
Osoby zainteresowane wsparciem tegorocznego wydarzenia „Siła jest Kobietą” proszone są o kontakt z Klaudią pod numerem telefonu 504 133 111. Na FB powstała także grupa o tej samej nazwie, która ma ułatwiać komunikację oraz być płaszczyzną do tworzenia tego co ważne dla lokalnych kobiet i mężczyzn. –
Głębokie relacje, wsparcie na wielu płaszczyznach, a czasami po prostu wygadanie się i pośmianie, to główny cel „Siły”. Jesteśmy w Pile od niespełna roku i staramy się tutaj być tak NAPARAWDĘ. Hotel tworzą ludzie i dlatego chcemy być blisko ludzi. To nie tylko wartość, którą realizujemy jako sieć Arche, ale przede wszystkim chęć do działania, którą mają nasi pracownicy. Jeśli możemy zrobić coś więcej to czemu nie? – dodaje Agnieszka Niestryjewska. Szczegóły dotyczące wydarzenia na FB oraz www.archehotelpila.pl.
  • Klaudia M. Siekańska – specjalistka ds. marketingu i komunikacji Arche Hotel Piła