Kwiaty, słodkości, życzenia, czyli… Dzień Kobiet w pilskiej komendzie

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. W Komendzie Powiatowej Policji w Pile Dzień Kobiet świętowały panie. Na policjantki i pracownice cywilne czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji tego święta. Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski wraz z Zastępcą nadkom. Robertem Kossakiem w imieniu wszystkich policjantów i pracowników Policji życzyli płci pięknej wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Każda kobieta otrzymała piękne kwiaty i słodkości. Podczas spotkania czekało na panie wiele atrakcji i niespodzianek.  

09 marca w Komendzie Powiatowej Policji w Pile policjantki i pracownice cywilne obchodziły Dzień Kobiet. Uroczyste świętowanie otworzył Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski wraz z Zastępcą nadkom. Robertem Kossakiem, którzy spotkali się w sali konferencyjnej z przedstawicielkami płci pięknej. Dziękując paniom za dotychczasową pracę, życzyli wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Każda z pań otrzymała od kierownictwa pilskiej komendy piękne kwiaty oraz słodkości.

Na wszystkie kobiety obecne na spotkaniu czekało również wiele atrakcji oraz niespodzianek. Tego dnia sala konferencyjna zamieniła się w miejsce pełne magii. Odbył się pokaz iluzji wykonany przez pilskiego licealistę Wojciecha Mierzwickiego, który zapewnił wszystkim kobietom niezapomniane przeżycia. Miłośniczki literatury natomiast miały okazję wysłuchać inspirującego wykładu Pani Aleksandry Flens-Nowackiej z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile pn. “Kobieta o kobietach w literaturze”.

Moc atrakcji przygotowanych dla policjantek i pracownic Policji z pewnością na długo pozostanie im w pamięci. Był to zastrzyk pozytywnej energii, która będzie im towarzyszyła przez kolejny rok.

Dziękujemy za ogromne wsparcie przedsięwzięcia Przewodniczącemu Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Powiatu Pilskiego asp. sztab. Sebastianowi Sonnenberg, Przewodniczącej Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Pracowników Policji Powiatu Pilskiego Pani Annie Podemskiej oraz wszystkim policjantom i pracownikom Policji, którzy w tym dniu przygotowali dla kobiet tak wiele niespodzianek.

Podkom. Żaneta Kowalska

 KPP Piła