Dzikie Przełaje i taneczna sobota w amerykańskim stylu PIN UP w Dobrzycy!

Najnowsze Piła Wydarzenia
Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Dobrzyca” nie zwalnia tempa! Już 9 lipca w sobotę w Dobrzycy odbędą się dwie bardzo interesujące imprezy, które będą jednocześnie wiązały się z jubileuszem 5-lecia Stowarzyszenia! Wszystko to będzie się działo w magicznym Amfiteatrze Leśnym. O 10 rano wystartuje II Charytatywny Bieg Dzikie Przełaje, który oferuje dwie trasy (ok. 10 km).
„Dla Dzików, która zawiera elementy rzeczne i bagniste” oraz „Sucha Stopa, która te elementy omija”. Bieg dedykowany jest wsparciu Lenki Bajer ze Starej Łubianki. Uczestnicy otrzymają niesamowitą dawkę endorfin, a po biegu mogą liczyć się na ciepły poczęstunek i spędzenie czasu wśród osób, które kochają bieganie i pomaganie innym! „W ubiegłym roku bieg cieszył się dużym powodzeniem, a na mecie ubłoceni zawodnicy byli przeszczęśliwi. Zebraliśmy ponad 9 000 zł dla Lenki. Liczymy, że i w tym roku uda nam się to powtórzyć. Zapraszamy!” – mówi współorganizator biegu Przemysław Malinowski.
Bieg wspierają OSP Stara Łubanika, KGW Stara Łubianka oraz KGW Dobrzyczanki – Cuda Wianki. Na bieg zapisać się można na ww.bit.ly/dzikie-przelaje lub w dniu biegu. Po tej niesamowitej dawce endorfin, organizatorzy zapraszają na kolejną dawkę pozytywnych emocji, czyli Letnią imprezę retro w stylu PIN UP w Dobrzycy! Imprezę poprowadzi zaprzyjaźniony z Dobrzycą
Krzysztof Belak, który miał okazję rozbawić do czerwoności uczestników Finału WOŚP w Dobrzycy.
Dźwięki muzyki płynące po Amfiteatrze Leśnym w Dobrzycy, otulą gości i wprowadzą w niesamowity nastrój PIN UP.
„Zaczynamy o g. 19:00. Zachęcamy do wpisania się ubiorem w styl PIN UP, ponieważ przeprowadzimy konkurs i nagrodzimy zwycięzców. Specjalny strój nie jest obligatoryjny, ale mile widziany” – mówi prezes Stowarzyszenia i Sołtys Dobrzycy Julita Lehmann.
Na miejscu będą działały punkty gastronomiczne, a organizatorzy szykują wiele atrakcji dla uczestników wydarzenia.
„Już się nie możemy doczekać tych wydarzeń. Cieszymy się, że możemy wspólnie z naszymi mieszkańcami i gośćmi spędzić aktywnie całą sobotę i dzielić się radością 5-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia. Warto wspomnieć, że imprezę PIN UP wspiera finansowo Gmina Szydłowo.” – dodaje współorganizator Paweł Kądziela – Radny Gminy Szydłowo.