Elminacje do Mistrzostw Polski Młodzików w Podnoszeniu Ciężarów Nowy Tomyśl

Najnowsze Sport Trzcianka Wydarzenia

Kolejny start i kolejne sukcesy zawodników  UKS Copal Trzcianka, można by powiedzieć, że dobra passa wciąż trwa. Podopieczni Wojciecha Siadaka kolejny raz zajęli bardzo dobre miejsca.

Zawodniczka Wiktoria Hyzy w kategorii  55 kg zajęłam  drugie miejsce z wynikiem 115 kg w dwuboju.
W kategorii 59 kg kolejny rewelacyjny występ Igi  Burdy;i  pierwsze miejsce z wynikiem 155 kg w dwuboju  oraz  pierwsze miejsce w sinclaira.

W zawodach startowali równie chłopcy Kacper Jahns,który zajął  czwarte miejsce oraz  do 17 lat Piotr Struś  trzecie miejsce i  Patryk Rogusz pierwsze miejsce.

Tym samym trójka zawodników tj Iga Burda, Wiktoria  Hyży  I Kacper  Jahns zakwalifikowali się  do Mistrzostw  Polski  Młodzików,  które odbędą  się  w Sokołowie Podlaskim 21.10-23.10.2022.