Facet z amfetaminą

Czarnków Na sygnale Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. Blisko 140 gramów amfetaminy znaleźli trzcianeccy kryminalni na posesji należącej do 41-letniego mieszkańca Trzcianki. Podejrzany już usłyszał zarzut. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. 

Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadząc rozpoznanie środowiska przestępczego ustalili, iż 41-letni mieszkaniec Trzcianki może być w posiadaniu narkotyków. Kilka dni temu zapukali do jego domu…

-W wyniku przeszukania znaleźli blisko 140 gramów białego proszku, który ukryty był w pomieszczeniu gospodarczym. Po zbadaniu okazało się, że jest to amfetamina – mówi asp. Karolina Górzna-Kustra, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie. -W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na  przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, do popełnienia którego się przyznał.

Prokurator zastosował wobec 41-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz opuszczania kraju. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 

(Red.)
Fot. KPP Czarnków