Forum zdobyło puchar prezesa Hydro

Czarnków Najnowsze Sport Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. W Trzciance, w Firmie Hydro przedsiębiorcy spotkali się na II Towarzyskim Turnieju o Puchar Prezesa Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Turniej rozgrywał się system każdy z każdym. Rywalizowało w nim pięć drużyn. Zespoły biorące udział w turnieju to: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie, Komenda Powiatowej Policji w Czarnkowie, Oldboje MKS Lubaszanin, Hydro Extrusion Poland Trzcianka oraz Forum Gospodarcze Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego.

Rozgrywane mecze piłki nożnej pomiędzy drużynami wzbudziły olbrzymie emocje zarówno wśród  zawodników jak i kibiców. W wyniku rozgrywek do finału weszły  drużyny Hydro i Forum Gospodarczego. Obie nie miały zamiaru poddać się bez walki. Przepiękne i odważne akcje w ataku, determinacja zespołów i zgrane kopnięcia spowodowały, że wygrała drużyna Forum. Jednakże nie zgasł duch walki w zespole Hydro. Wręcz przeciwnie. Ustalono, że w przyszłym roku odbędą się ponowne rozgrywki – rewanżowe.

Postawa zawodników była godna podziwu. Grali brawurowo, odważnie i z determinacją, ale jednocześnie zgodnie z zasadami fair play. Zafundowano nam piękne widowisko na wysokim poziomie.

Po zakończonych rozgrywkach Prezes Hydro Piotr Wieliński oraz Prezes Forum L. Wojcieszyński wręczyli zawodnikom puchary i medale. Później  zawodnicy spotkali się na grillu, który stanowił znakomitą okazję do rozmów     i integracji.

Sponsorem spotkania było Hydro Extrusion Poland sp. o.o.

Bożena Jasińska