Grinch rozdaje prezenty w VIVO! Piła

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Już niebawem VIVO! Piła odwiedzi wyjątkowy gość ? bohater trzykrotnie zekranizowanej książki Theodora Seussa Geise. Mowa oczywiście o Grinchu, który w pilskim centrum handlowym pojawi się ze specjalną przedświąteczną misją. Zielony futrzak będzie obdarowywał klientów kartami podarunkowymi o wartości kolejno: 40, 100, 200 i 300 zł. Akcja odbędzie się w dniach 19-20 grudnia. Dzienna pula nagród do rozdania to aż 10 000 zł.

Prawdopodobnie wszyscy miłośnicy filmów animowanych, bez względu na wiek, znają postać Grincha i historię jego przemiany. Wkrótce ten uroczy mieszkaniec jaskini, znajdującej się w pobliżu Ktosiowa, pojawi się w VIVO! i wprowadzi w obiekcie iście magiczną atmosferę.

W ostatni przedświąteczny weekend uroczy gość specjalny, zachowując odpowiedni dystans, będzie przechadzał się po wybranych lokalach pilskiego centrum handlowego, nawiązywał interakcje z klientami oraz… nagradzał ich kartami podarunkowymi za zakupy.

Aby stać się posiadaczem jednej z nich, wystarczy spełnić trzy warunki ? porozmawiać z Grinchem, po dokonaniu płatności, przy kasie, przedstawić mu paragon i udzielić poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie. Nagrody wręczane będą wedle następujących zasad:

za paragon na min. 150 zł ? karta podarunkowa o wartości 40 zł
za paragon na min. 250 zł ? karta podarunkowa o wartości 100 zł
za paragon na min. 450 zł ? karta podarunkowa o wartości 200 zł
za paragon na min. 700 zł ? karta podarunkowa o wartości 300 zł

? Postanowiliśmy docenić wszystkich tych, którzy przedświąteczne sprawunki realizują w VIVO!. W ramach podziękowania, przygotowaliśmy nagrody o łącznej wartości wynoszącej 20 000 zł. Klienci będą mogli skorzystać z nich na terenie naszego centrum handlowego. Mamy nadzieję, że umilą one ich posiadaczom pobyt w obiekcie i umożliwią zakup dodatkowych prezentów dla najbliższych ? mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

W VIVO! obowiązuje najwyższy reżim sanitarny ? zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, utrzymywanie dystansu oraz limity osób w sklepach i na terenie całego obiektu.

Grinch będzie wydawał karty podarunkowe 19 i 20 grudnia w godz. 12:00-20:00.

Klaudyna Łagocka
Open Media