GROŹNE ZDARZENIE

Na sygnale Najnowsze Wydarzenia Złotów

W Jastrowiu zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Kierowca jednego z nich został przetransportowany do szpitala, a utrudnienia w ruchu trwały do czasu odholowania uszkodzonego pojazdu

Dziś około godziny 8:00 Dyżurny złotowskiej jednostki został powiadomiony o zderzeniu się dwóch pojazdów ciężarowych w miejscowości Jastrowie na DK 11 w okolicach wiaduktu i stacji paliw.

Policjanci Ruchu Drogowego skierowani do obsługi tego zdarzeniu ustalili że kierowca pojazdu ciężarowego marki Mercedes nie zachował należytej odległości od pojazdu jadącego przed nim. Wynikiem tego było doprowadzenie do tylnego zderzenia się jego pojazdu z naczepą pojazdu ciągniętego przez ciągnik siodłowy Volvo którym kierował 41 letni mieszkaniec Inowrocławia.

Obaj kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi i o własnych siłach opuścili kabiny pojazdów. W związku z obrażeniami ciała których doznał, 39 letni kierowca Mercedesa, został on przetransportowany do szpitala w stanie nie zagrażającym jego życiu i zdrowiu.

Przez około 3 godziny trwały utrudnienia w ruchu, spowodowane koniecznością odholowania uszkodzonego pojazdu.

Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie należytej ostrożności na drodze, szczególnie teraz gdy mamy różne warunki pogodowe.

 

  • KPP Złotów