III MIEJSCE W KATEGORII SŁUŻB MUNDUROWYCH DLA POLICJANTKI Z PIŁY

Najnowsze Piła Regiony Sport Wydarzenia

W sobotę podczas biegu z przeszkodami w Dobrzycy pilska policjantka zdobyła 3 miejsce w kategorii służb mundurowych kobiet. Poza dobrą zabawą wydarzenie miało wydźwięk charytatywny, ponieważ zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz czwórki potrzebujących dzieci.

W ubiegłą sobotę odbyła się III Edycja Dzikich Przełajów w Dobrzycy. Jak w latach ubiegłych uczestnicy tego wydarzenia mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną oraz wytrzymałość podczas pokonywania określonych dystansów. Biegacze zweryfikowali swoje umiejętności w biegu OCR z licznymi przeszkodami, a także w biegu przełajowym Suchą Stopą.

To ekstremalne wyzwanie podjęło ponad 400 osób. Wśród nich byli również funkcjonariusze z pilskiej jednostki. W klasyfikacji służb mundurowych kobiet III miejsce zajęła nasza policjantka sierż. Karolina Król, która na co dzień pełni służbę w Wydziale Patrolowo- Interwencyjnym. Gratulacje oraz symboliczne puchary w tej kategorii wręczył organizator Przemysław Malinowski, a także Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski.

Bieg na trasie Dzikich Przełajów w Dobrzycy niewątpliwie był dużym wyzwaniem dla uczestników, ale niósł za sobą wiele satysfakcji głównie przez wydźwięk charytatywny. Zebrane podczas wydarzenia środki zostaną przeznaczone na leczenie i wsparcie czwórki chorych dzieci z naszego regionu. Dziękujemy organizatorom za tak szczytną inicjatywę, a biegaczom gratulujemy odwagi i determinacji.

sierż. Magdalena Mróz