Iskry Niepodległej w Białośliwiu

Najnowsze Regiony Wydarzenia Złotów
W dniach 20-22.11 Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu zaprasza na ISKRY NIEPODLEGŁEJ 
✅ISKRY NIEPODLEGŁEJ to nowoczesny spektakl multimedialny umieszczony w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która może podróżować po całej Polsce. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentujemy fakty i postaci tworzące niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty.
✅CO ZOBACZYCIE?
ISKRY NIEPODLEGŁEJ to historie wybitnych Polek i Polaków, których cechą wspólną była chęć zmieniania świata i przekuwanie potencjału na działanie. Wśród nich znajdują się bohaterowie z różnych dziedzin życia tworzących naszą codzienność: techniki, medycyny, nauki, pracy społecznej, kultury, eksploracji świata i kosmosu, sportu.
✅Narratorem opowieści jest cyfrowa postać, która porusza się po ścianie ekspozycyjnej na specjalnie zaprojektowanym ekranie. To z nią goście udadzą się w podróż po polskich dokonaniach, poznając bliżej losy wynalazców takich jak Bekker czy Szczepanik. Dodatkowo elementy graficznie zostały wykreowane przez AI. Doświadczenie wizyty wspiera zaś aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością, która pozwala lepiej poznać świat ISKIER NIEPODLEGŁEJ.
Zwiedzanie mobilnej wystawy jest całkowicie bezpłatne.
✅LOKALIZACJA
Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu, ul. Podgórna 47
✅TERMINY WIZYTY
20 listopada (poniedziałek) – godz. 10:00-18:00
21 listopada (wtorek) – godz. 10:00-18:00
22 listopada (środa) – godz. 10:00-16:00
———————————————————————-
Projekt ISKRY NIEPODLEGŁEJ sfinansowano z budżetu Państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Projekt IKSRY NIEPODLEGŁEJ wsparł Mecenas Projektu PKN ORLEN.
Do zobaczenia
————————————