Muzycznie w VIVO! Piła. Centrum handlowe zaprasza na 3. edycję kiermaszu płyt winylowych i CD

Najnowsze Piła Wydarzenia
7 wystawców, tysiące kultowych oraz najnowszych wydawnictw muzycznych, a także tematyczny konkurs i doskonała atmosfera – wszystko to będzie czekać na biorących udział w 3. edycji kiermaszu płyt winylowych i CD. Gospodarzem wydarzenia będzie niezastąpione w tej roli VIVO! Piła. Start 19 listopada o godz. 10:00.
Przedostatnia sobota listopada w VIVO! Piła upłynie pod znakiem brzmień w stylu vintage. Do pilskiego centrum handlowego trafi – bagatela! – ponad 10 000 muzycznych perełek z utworami polskich i zagranicznych artystów. Wydawnictwa dostarczone zostaną przez 7 wystawców z Torunia, Poznania, Łodzi, Bydgoszczy i Płocka. Wśród nich znajdą się także uczestnicy największej na świecie giełdy muzycznej, która odbyła się w ubiegłą sobotę w holenderskim Hertogenbosch, położonym niespełna 100 km od Amsterdamu.
Premierowo, w ramach wydarzenia, zorganizowany zostanie konkurs. Jego mechanizm będzie niezwykle prosty. Wśród ekspozycji ukryte zostaną odpowiednio oznaczone płyty. Wygrają osoby, które odnajdą je wśród licznych wydawnictw i wypowiedzą na głos wcześniej ustalone hasło.
Organizatorzy zdradzą je w dniu kiermaszu. – Mimo końcówki roku w VIVO! Piła nie zwalniamy tempa i nieprzerwanie realizujemy kolejne eventy. Tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich do udziału w trzeciej już odsłonie kiermaszu płyt winylowych i CD. Nasi goście pokochali ten format i licznie uczestniczyli w jego dwóch poprzednich edycjach. Tym razem również liczymy na wysoką frekwencję–mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.
Uczestnicy jak zawsze mogą liczyć na solidną dawkę dobrej zabawy, dostępność wyselekcjonowanych wydawnictw muzycznych oraz możliwość spotkania i rozmowy z innymi pasjonatami–dodaje.
Kiermasz płyt winylowych i CD odbędzie się w sobotę, 19 listopada, w godz. 10:00-21:00 w strefie restauracyjnej VIVO! Piła.