Jarmark Bożonarodzeniowy w Pile – nowy deptak tylko dla pieszych

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Nowy deptak w Pile – ul. 14 Lutego, 11 Listopada i plac Konstytucji 3 Maja – na kilka dni będzie zamknięty dla zmotoryzowanych. Zmiany  w organizacji ruchu mają związek z rozpoczynającym się w najbliższy piątek Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. 

Tzw. nowy deptak będzie zamknięty dla ruchu przez 5 dni, od 9 do 13 grudnia.

-W „strefie zamieszkania” ul. 11 Listopada, placu Konstytucji 3 Maja i ul. 14 Lutego zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Zmiana wprowadzona zostanie w związku z mającym się odbyć Pilskim  Jarmarkiem Bożonarodzeniowym i polegać będzie na wyłączeniu tego odcinka z ruchu – poinformował Zarząd Dróg i Zieleni w PIle.

“Dojazd i wyjazd z posesji na tym obszarze we wskazanym terminie nie będzie możliwy. Prosimy mieszkańców o parkowanie swoich pojazdów  w tym okresie w innych przeznaczonych do tego miejscach. Wszystkich mieszkańców przepraszamy  za niedogodności wynikające z wprowadzonych zmian – czytamy w komunikacie ZDiZ. – Jednocześnie informujemy, że parkowanie pojazdów będzie możliwe m.in. przy i na placu Staszica (począwszy od godzin popołudniowych w piątek). Wprowadzona organizacja ruchu pozwoli na bezpieczną i komfortową dla wszystkich odwiedzających organizację Jarmarku Bożonarodzeniowego.”

Dodajmy, że w dniach 9 – 13 grudnia parkowanie na placu Staszica będzie bezpłatne dla wszystkich mieszkańców.

***

Program Jarmarku Bożonarodzeniowego.

 (Red.)
Fot. ZDiZ Piła