Julia marzy o placu zabaw z domkiem i huśtawką

Najnowsze Wydarzenia Zdrowie Złotów

ZŁOTÓW Julia była normalnie funkcjonującym, energicznym dzieckiem i nikt nie przypuszczał, że może zmagać się z poważną chorobą. Jedynym niepokojącym sygnałem były siniaki na nóżkach dziewczynki, ale lekarz rodzinny uspokajał, że nie jest to nic poważnego…

Gdy Julia miała 3 lata. zostały od niej pobrane próbki krwi ze względu na liczne alergie. Niestety, wtedy też okazało się, że dziewczynka ma ostrą białaczkę limfoblastyczną. Niedługo potem Nasza Podopieczna rozpoczęła intensywne leczenie szpitalne i zaczęła przyjmować chemię.

Obecnie Julka jest w trakcie protokołu podtrzymania, jednak ze względu na limfopenię, która wiąże się ze spadkiem liczby limfocytów, konieczne było wstrzymanie podawania chemii. Leczenie sprawia, że Julii doskwiera wysypka, bóle nóżek i osłabienie. Mimo swojego młodego wieku dziewczynka dzielnie stawia czoła chorobie i walczy o swoje zdrowie.

Julia marzy o placu zabaw z domkiem i huśtawką. Podczas chemioterapii dziewczynka jest pozbawiona możliwości przebywania na placach zabaw, gdyż ze względu na osłabiony układ odpornościowy nie może kontaktować się z innymi dziećmi. Własne podwórko to dla niej tak naprawdę jedyne miejsce zabaw, więc wyposażenie go w plac zabaw byłoby świetnym rozwiązaniem i sprawiłby naszej Podopiecznej wiele radości.

Pomóc można poprzez wpłaty: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/1224