Już jutro Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Kasztanowa

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Płyn, woda, dwa kijki i pętelka ? to zestaw potrzebny do udziału w zabawie podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. Atrium Kasztanowa będzie kolejnym przystankiem na mapie czwartej edycji tego wydarzenia, które wiosną i latem integruje całe rodziny. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Piły i okolic już w najbliższą sobotę, 28 lipca.

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych przyciąga pozytywną energią mieszkańców całej Polski od kilku lat. To wydarzenie rodzinne wpisujące się w tzw. nurt edutainment, dzięki łączeniu nauki i rozrywki. Festiwal znany jest ze swej niepowtarzalnej atmosfery, feerii barw oraz pełnych fantazji pomysłów, a jego głównym atutem jest rodzinna, międzypokoleniowa integracja.

Po raz kolejny Partnerem Festiwalu jest Grupa Atrium. Aż dziewięć należących do niej centrów handlowych znalazło się w kalendarzu OFBM.

28 lipca Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych zagości w Atrium Kasztanowa. To kolejny przystanek na trasie tego wydarzenia, obejmującego wiele miast w całym kraju. Organizatorzy zapewnią uczestnikom kompletne zestawy niezbędne do wspólnej zabawy ? płyn do ogromnych baniek oraz akcesoria do ich puszczania. Podczas eventu zaplanowano m.in. bańkową Familiadę oraz konkurs na największą bańkę mydlaną. Nie zabraknie także wspólnych zajęć z Zumby i bańkowych quizów, a także animacji i konkursów z nagrodami.

? Trudno wyobrazić sobie dzieciństwo bez puszczania baniek mydlanych. Dzieci kochają tę zabawę ze względu na jej prostotę, a jednocześnie niezwykłe efekty. Festiwal Baniek Mydlanych kierujemy nie tylko do najmłodszych ? to świetna zabawa, która wywołuje uśmiech u wszystkich, bez względu na wiek. Do dyspozycji uczestników będzie cały asortyment gadżetów, od najmniejszych po profesjonalne przyrządy do puszczania baniek. Zachęcamy więc gości naszego centrum wraz ze swoimi pociechami lub wnukami do wspólnej rozrywki pod okiem animatorów ? mówi Monika Frukowska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Wydarzenie odbędzie się na placu przed wejściem głównym do Atrium Kasztanowa, w godzinach 13.00 ? 17.00.

(WM)