KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków ? bo ?bieganie, to wspaniały Świat, który warto poznać samemu?

Wydarzenia

CZARNKÓW. Pomimo trwających wakacji poczyniliśmy kolejny krok celem rejestracji klubu sportowego pn.: KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków. Dnia 30 lipca br., bowiem odbyło się zebranie założycielskie członków, na którym podjęto min. uchwały o utworzeniu klubu, zatwierdzeniu statutu i wyborze władz. Głównymi celami powołanego stowarzyszenia będzie propagowanie biegania jako najprostszej formy ruchu, kształtowanie pozytywnych cech charakteru, ale przede wszystkim działalność charytatywna poprzez organizację imprez turystycznych i sportowych.

Teraz kolejnym etapem naszych działań będzie złożenie przez powołany Komitet Założycielski wniosku o wpis do ewidencji klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia.

Na koniec pragnę przypomnieć, że do naszej akademii mogą dołączyć wszyscy, zarówno ci, którzy już biegają, jak i ci którzy jeszcze nie zdecydowali się na rozpoczęcie aktywnego trybu życia ? wystarczy po prostu przyjść na trening AB. Podczas wspólnych treningów wszyscy mogą zawsze liczyć na wsparcie i porady trenerów oraz doświadczonych biegaczy. Biegamy na różnych poziomach, nie ma u nas wywyższania się i niezdrowej rywalizacji, a naszą dewizą jest czerpanie radości z każdego kroku.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na FB lub pod nr telefonów: Kasia 504178210, Ania 662002631, Marek 604669779, Artur 880359791

( Red.)