Kliencie, nie czekaj w kolejce. Umów się na wizytę w Urzędzie przez Internet!

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. Planujesz wizytę w Urzędzie Miejskim Trzcianki? Wybierz termin, który Ci odpowiada i umów spotkanie z urzędnikiem przez nowy system rezerwacji lub telefonicznie!

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w terminowej i bezpośredniej obsłudze klienta, jednocześnie zachowując możliwie najwyższe standardy bezpieczeństwa związanego z trwającą pandemią koronawirusa. W związku z tym uruchomiliśmy elektroniczny system umawiania wizyt, który polega na możliwości umówienia się na spotkanie w urzędzie za pośrednictwem formularza on-line, telefonicznie lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta UM Trzcianki.

Jak umówić wizytę przez Internet?

W celu umówienia wizyty w urzędzie przez Internet, zachęcamy do wejścia na stronę www.trzcianka.pl. Następnie wystarczy kliknąć w kafelek po prawej stronie ?Umów wizytę?:

Po wejściu do systemu rezerwacji, pojawi się lista spraw, które możemy załatwić podczas spotkania  z urzędnikiem. Wybieramy sprawę, która nas interesuje klikając w przycisk ?Wybierz?, następnie wskazujemy datę oraz godzinę, która nam pasuje i jest dostępna w kalendarzu.

Uwaga: w celu umówienia wizyty konieczne będzie podanie swojego imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail, na który otrzymamy potwierdzenie rezerwacji wizyty.

Po wypełnieniu krótkiego formularza z naszymi danymi, przechodzimy do podsumowania wizyty, klikając w przycisk ?zarezerwuj termin?:

Ostatnim krokiem jest potwierdzenie rezerwacji poprzez kliknięcie w link, jaki otrzymaliśmy w wiadomości e-mail. Uwaga: na potwierdzenie rezerwacji mamy tylko godzinę! W innym wypadku, proces rezerwacji wizyty trzeba będzie powtórzyć.

Praktyczna porada: w celu sprawnego załatwienia sprawy, zanim zarezerwujesz termin, przeczytaj opis procedury, dzięki któremu dowiesz się jakie dokumenty i załączniki są wymagane dla załatwienia Twojej konkretnej sprawy.  Spis spraw wraz z procedurami znajdziesz tutaj.

Pamiętajmy, że po wejściu do Urzędu Miejskiego Trzcianki należy zakryć nos i usta oraz zdezynfekować ręce.

Marcin Grabski/ UM Trzcianka