Kontenery do magazynowania od producenta

Biznes Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Regiony Trzcianka Wałcz Złotów

Składane kontenery to wygodne i niezawodne konstrukcje, które znajdują szerokie zastosowanie przy tworzeniu centrów logistycznych i magazynów, a także przy realizacji usług transportu towarów drogą morską lub kolejową. Aby kontener modułowy służył przez wiele lat, a jednocześnie dokładnie spełniał Państwa wymagania dla tego typu konstrukcji, warto zamówić go u zaufanej firmy np. Modulex.

Kontener magazynowy to nie tylko niedrogie rozwiązanie, pozwalające w minimalnie krótkim czasie rozszerzyć przestrzeń magazynową, ale także oszczędne pomieszczenie do składowania, które można wykorzystywać w stanie zarówno stacjonarnym, jak i mobilnym. W razie potrzeby kontenery magazynowe mogą być dostarczane w komplecie z rozwiązaniami pomocniczymi i funkcjonalnymi, na przykład regałami, skrzynkami do czyszczenia sprzętu.

Zalety wykorzystania kontenerów w gospodarce magazynowej

Wykorzystanie kontenera jako małej powierzchni magazynowej jest również korzystne dla właścicieli małych sklepów, których nie stać na organizowanie sprzedaży na dużą skalę, ale potrzebują zwolnić powierzchnię handlową na nowy sezon.

Wykorzystanie kontenerów jako pomieszczeń magazynowych jest dobrym wyborem także dla producentów rolnych. Budowanie magazynów na warzywa, które będą puste przez większość roku, jest absolutnie nieopłacalne dla żadnej farmy. Zamiast tego wystarczy zakupić kilka kontenerów, które umożliwią:

  • Załadunek różnych rodzajów produktów rolnych w zależności od pory roku;
  • Załadunek owoców i warzyw bezpośrednio w miejscu ich zebrania;
  • Składowanie plonów upraw rolnych w odpowiednich warunkach atmosferycznych itp.

Ponadto wykorzystanie kontenerów w gospodarce magazynowej umożliwia obniżenie kosztu operacji załadunku i rozładunku.

Funkcjonalne możliwości kontenerów magazynowych

Producent kontenerów magazynowych Modulex oferuje kontenery, które można montować praktycznie w każdym miejscu bez konieczności tworzenia solidnego fundamentu. Dodatkowo tego typu rozwiązania świetnie nadają się do wielokrotnej modyfikacji i w razie potrzeby mogą być wyposażone w niezbędny sprzęt. Jeśli potrzebujesz konstrukcji dwupoziomowej, w której często stosuje się również blok kontenerowy na magazyn, nie powinieneś martwić się o niezawodność konstrukcji: moduły montowane są jeden na drugim bez dodatkowego mocowania, tworząc jednocześnie bardzo mocną i stabilną ramę.

Kontenery magazynowe Modulex: podstawowe zalety

Zamawiając składany magazynowy kontener Modulex, uzyskujesz wysokiej jakości przestrzeń do składowania produktów różnych typów. Wszystkie kontenery produkujemy we własnych warsztatach produkcyjnych na Ukrainie w ścisłej zgodności z wymogami zleceniodawców i na podstawie projektu-wizualizacji 3D. Dostawa kontenerów nie wymaga uzyskania specjalnych zezwoleń, a wszystkie modele posiadają certyfikat jakości ISO 9001.

Wybierz kontenery Modulex i ciesz się doskonałą modyfikowaną przestrzenią do magazynowania, w 100% zgodną z Twoimi oczekiwaniami!