Maseczki dla trzcianeckich policjantów

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. Katarzyna Matuszczak, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Trzciance przekazała na ręce trzcianeckich komendantów, pierwszą partię 100 maseczek ochronnych, uszytych przez swoich pracowników. Jest to wyjątkowy gest solidarności oraz zrozumienia dla trudnej służby policjantów.

W tej niełatwej dla nas wszystkich sytuacji policjanci cały czas realizują swoje ustawowe zadania. W normalny sposób patrolują ulice i reagują na niepokojące zgłoszenia od mieszkańców naszego powiatu. Funkcjonariusze zatrzymują sprawców przestępstw, wykroczeń i osoby poszukiwane. Wszystkie czynności podejmują przy wzmożonych środkach ostrożności.

-Wczoraj trzcianeccy policjanci otrzymali dodatkowe i jakże cenne wsparcie. 100 maseczek ochronny trafiło na ręce komendantów od pani Katarzyny Matuszczak, kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Trzciance. Uszyciem maseczek zajęli się pracownicy WTZ, a zakupem potrzebnych materiałów do szycia Miasto i Gmina Trzcianka. Mundurowi już korzystają z otrzymanej pomocy i wyrażają swoją wdzięczność. Jak usłyszeliśmy z ust Pani Kierownik ,,kolejna partia maseczek idzie pełną parą” i zostanie niebawem przekazana trzcianeckim policjantom – mówi asp. Karolina Górzna-Kustra z czarnkowskiej Policji.

Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie insp. Piotr Ryżek w imieniu własnym oraz podległych policjantów serdecznie dziękuje władzom Miasta i Gminy Trzcianka oraz kierownictwu i pracownikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Trzciance za okazane wsparcie.

 (Red.)

 Fot. KPP Czarnków