Mikołajkowe spotkania

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z seniorkami z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Pile odwiedzili małych pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Pile. W tym wyjątkowym dniu także dzielnicowe nie zapomniały o mieszkańcach w swoich rejonach służbowych. Mikołajowi goście obdarowali wszystkich prezentami.

Podczas tej niecodziennej wizyty mali pacjenci w związku z Mikołajkami, otrzymali od mundurowych oraz seniorów elementy odblaskowe, laurki z wizerunkiem Świętego Mikołaja przygotowane przez dzieci policjantów z pilskiej komendy, słodkości, a także specjalnie przygotowane przez seniorki piękne mikołajkowe drobiazgi.

Podczas wizyty policjanci rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, ale przede wszystkim dyskusja skupiła się wokół Mikołajek. Jak się okazało wszystkie dzieci napisały już list do Mikołaja i oczekują na wymarzone prezenty.

Mamy nadzieję, że czas spędzony z funkcjonariuszami oraz seniorkami, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas wizyty na twarzach dzieci bardzo często można było zauważyć uśmiech, co w opinii mundurowych było dla nich największą nagrodą.

Policjanci i seniorki odwiedzili dzieci przebywające na oddziale pediatrii dzieci starszych oraz młodszych, laryngologii oraz chirurgii dziecięcej. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile życzymy dużo zdrowia i wymarzonych prezentów od Mikołaja.

Także policjantki dzielnicowe w tym dniu nie zapomniały o mieszkańcach w swoich rejonach służbowych. Przygotowały piękne prezenty, które podarowały młodszym i starszym pilanom. Podczas mikołajkowych spotkań panowała niezwykle świąteczna atmosfera.

Podkom. Żaneta Kowalska

 Fot. KPP Piła