MISTRZOSTWA JEDNOSTEK OSP I PSP W PRZECIĄGANIU LINY

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

W Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego jednostek OSP i PSP w przeciąganiu liny. Wydarzenie było niezwykle udane, emocji nie brakowało.

W mistrzostwach wzięło udział 18 jednostek, kilkudziesięciu strażaków. Zawodnicy dali z siebie wszystko, byli gorąco dopingowani przez kolegów i publiczność, która licznie przybyła na to wydarzenie.

W ostatecznej kwalifikacji I miejsce zajęła OSP Kościerzyn Wielki, II miejsce  II miejsce OSP Kruszewo, III Ochotnicza Straż Pożarna w Osieku nad Notecią.
Wydarzenie zorganizował Grzegorz Peksa i jego stowarzyszenie Silna Dłoń wspólnie z Powiatem Pilskim.

– Gratuluję uczestnikom, laureatom i organizatorowi Grzegorzowi Peksie. Wydarzenie było bardzo emocjonujące. To był prawdziwy pokaz siły i umiejętności strażaków. Publiczność wspaniale się bawiła i dopingowała zawodników – mówi Starosta Pilski, Eligiusz Komarowski, który gratulował zwycięzcom.

Medale i nagrody wręczali również radni Rady powiatu w Pile: Ewa Ramusiewicz, Krzysztof Stepnowski, dopingowała strażaków radna Monika Kubiak – Majewska oraz Emilia Piechocka, radna Rady Miasta Piły.

Fot. Powiat Pilski