Mistrzostwa Wielkopolski w Judo

Chodzież Regiony Sport

CHODZIEŻ.  W dniach 15-16.02.2020 r Judocy z Chodzieży weekend spędzili na Tatami. Był to pierwszy start w tym roku dla zawodników UKS Chodzież!

W Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Judo. W kategorii Juniorów Młodszych nasz reprezentant UKS Chodzież zdobył brązowy medal w wadze do 81 kg. Grzegorz Kazimierczak dołączył do grona Medalistów Mistrzostw Wielkopolski naszego Klubu.

Wielki sukces dla młodego zawodnika ,który od niedawna rozpoczął przygodę z Judo. Drugiego dnia zawodów odbył się Festiwal w kategorii Dzieci również w Poznaniu.

Natasza Panfil po raz kolejny pokazuje swoją klasę sportową. W dniu zawodów była nie do zatrzymania. To ona wywalczyła złoty medal do 39 kilogramów. Wszystkie swoje walki wygrała przed czasem wykonując ulubioną technikę osoto-gari. Zawodniczka takim sposobem zwiększyła swój dorobek medalowy.

Wielkie Gratulacje dla zawodników z Chodzieży.