Mój cel to zdrowie Moich dzieci

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

Proszenie o pomoc jest najcięższą rzeczą, jaka może w życiu się przydarzyć. Poczucie wstydu, upokorzenia prześladuje na każdym kroku, jednak siła by moja Córeczka była zdrowa jest ponad to. I to dzięki  wam tylko to osiągnę.

 

,,Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca, wyciągnie dłoń, pomocną dłoń” Jan Paweł II.

Nazywam się Monika  mam 43 lata, jestem mamą 11 letniej córki Zuzanny i  synka Fabiana 11 lat ( bliźniaki )

Są to  bliźnięta  przedwcześnie urodzone oraz roczny synek Kubuś, syn Jan i Kamil. Zuzanna moja córeczka, moje dziecko jest leczone  prywatnie, bo na kasę  chorych  są  zbyt  odlegle  terminy. Nie  mamy tyle  czasu  czekać by ją  zdiagnozować. Ma ciężką wadę  wzroku, prawe oko w tym momencie  8+ CYLINDER 75 , Lewe7+ , astygmatyzm. Dziecko ma zaburzoną  mowę. Problemy z nauką  problem z pamięcią. Dziecko jest skierowane  do  neurologa laryngologa logopedy. Podejrzenie afazje. Dziecko ma problem  z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami. Dziecko ma orzeczenie o niepełnosprawność. Jest pod opieką  poradni  psychologiczno pedagogicznej. Jest objęta opieką, socjoterapia. okulista, psycholog, neurolog, laryngolog, endokrynolog, ortodonta. Trzeba jej zakupić  aparat na zęby również wymaga stałej rehabilitacji z powodu skoliozy i nieprawidłowego chodu z rotacja kończyny dolnej do środka. Dziecko nie lubi hałasu tłoku. Urodziła  się przedwcześnie z ciąży  bliźniaczej z torbielem w główce. Mój  syn Fabian  brat bliźniak, brat Zuzy ma problemy  z mową, jest jak Zuza objęty  logopedą, socjoterapii, psychologa. Objęty w poradni jak siostra psychologiczno pedagogiczna, okulista, laryngologa, logopedy.

Zuza kocha konie, rysowanie, dziecko uwielbia zwierzęta, syn lubi piłkę, rower, chciałby chodzić  na treningi piłki,.

Chciała ym  też  zapisać  dzieci do prywatnej  poradni  psychologiczno pedagogicznej, gdzie koszt godziny to 400 zloty raz w tygodniu.

Zuza nie ma koleżanek w szkole i po za nią  jak i Fabian trzymają  się razem, nie rozłącznie,  nie zawierają  znajomości,  są  to dzieci spokojne  grzeczne skromne.

Zwracam się  o  pomoc  do Was bo potrzebuję  na leczenie i rechabilitacje dzieci zajęcia sesoryczne, okulary, badania, dojazdy, rachunki oraz wszystko co jest im w tym momencie  niezbędne.

Każdą  fakturę  oraz wynik badania tu udostępnię dla darczyńców . Bardzo proszę o pomoc,  wsparcie udostępnienie,  każdą waszą złotówkę, która  jest  dla nas cenna.

Ja sama jestem osobą niedowidzącą  z niepełnosprawnością. Utrzymuję się z renty socjalnej, alimenty 600, 500 plus, rodzinne.

Z tych pieniążków musimy  opłacić  prąd 1089, woda150, gaz 70, czynsz, opał itd…

Bo jest w stanie krytycznym oraz podłogi. Złożyłam  na zmianę  mieszkania na większe lecz muszę  mieć  6 tysięcy kaucja aby przejść  na 4 pokojowe, by dzieci miały by  własne pokoje, Daj bóg  nam się  uda. Chcemy aby dzieci  żyły  godnie, by miały  to co potrzeba  dla nich

Obok nas  za drzwiami  nasz sąsiad  jest schizofremikiem

Dzieci boją  się wychodzić  same do szkoły  na podwórko.

My też  nie puszczamy ich  ze względu  że  realnie może  coś  się  stać  dlatego  musimy  zmienić  mieszkanie  i żyć  normalnie  nie w klatce

Jako  matka oddałabym wszystko  i to robię  dzieciom ja nie mam nic, ale cieszy mnie to, gdy one mają  to co potrzebują,  gdy mogę  im coś  kupić.

13 lat temu  zmarł  Mój  synek na zespół edwartsa

Dlatego  Zdrowie i życie  moich dzieci jest dla mnie na 1 miejscu

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra. Za pomoc i życzliwość za każdą  złotówkę  za ciepłe słowa

– DZIĘKUJEMY !

Z poważaniem

Mama Zuzy