Mój tata dzięki szybkiej interwencji policjantów przeżył. Nie zapomnę im tego do końca życia

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

„Nie zapomnę im tego do końca życia”- takie podziękowania trafiły do policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy eskortowali kierującą do domu jej potrzebującego pomocy ojca. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych mężczyznę udało się uratować.

W ostatnim czasie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali pojazdy przy osiedlu Motylewo. W pewnym momencie podjechała do nich kierująca, która oznajmiła, że musi jak najszybciej dojechać do domu rodzinnego, znajdującego się w pobliskiej miejscowości, ponieważ jej tata prawdopodobnie dostał udaru. Co więcej, mężczyzna ten miał mieć pod swoją opieką dwójkę małych dzieci.

Mundurowi natychmiast podjęli decyzję o eskorcie kierującej, do czego użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Dzięki tej szybkiej reakcji kobiecie udało się w porę dotrzeć na miejsce i zapobiec tragedii.

„Mój tata dzięki szybkiej interwencji policjantów przeżył. Nie zapomnę im tego do końca życia”- takie słowa podziękowania trafiły do Komendanta Powiatowego Policji w Pile – mówi st. sierż. Magdalena Mróz

 

Pilscy policjanci po raz kolejny udowodnili, że pomaganie mają we krwi.