Na Górze charytatywnie ze Zbigniewem Zamachowskim

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. W ubiegłym roku zespół  Na Górze koncertował z  Czesławem Mozilem. Był to koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczono na świąteczne paczki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Wtedy udało się zebrać 6937 złotych.

W tym roku odbędzie się kolejny koncert charytatywny, tym razem gościem zespołu będzie ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI, nie tylko znakomity i popularny aktor, ale również świetny wykonawca.

– Na wspólne koncerty zapraszamy naszych przyjaciół. A ze Zbyszkiem Zamachowskim po raz pierwszy nasz zespół zaśpiewał na festiwalu Anny Dymnej w Krakowie wiele lat temu. W tym roku znowu spotkaliśmy się w czerwcu i zaśpiewaliśmy z nim drugą piosenkę. Na koncercie zaśpiewamy wspólnie te dwie piosenki, do tego Zbyszek wykona jeszcze własne twory. Zapraszam serdecznie ? mówi Wojciech Retz, gitarzysta i kierownik artystyczny zespołu.

 

Koncert odbędzie się we wtorek, 13 listopada, o godz. 18.00, w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile (ul. Okrzei 9).
Cel jest taki sam: zbiórka funduszy na paczki świąteczne dla mieszkańców DPS w Rzadkowie.
Zbiórka będzie prowadzona przed wejściem do sali. Minimalna kwota wpłaty: 40 zł.
Uwaga! Z powodu ograniczonej liczby miejsc konieczna jest rezerwacja z podaniem imienia i nazwiska, najpóźniej do 12 listopada na adres: koncert.nagorze@gmail.com
Patronat nad koncertem objęła Fundacja “Słoneczko” oraz Starosta Pilski, Eligiusz Komarowski. Organizatorzy koncertu: Stowarzyszenie Na Górze, Stowarzyszenie w Rzadkowie i Młodzieżowy Dom Kultury w Pile.

Zespół ?Na Górze? to formacja doskonale już znana w kraju i za granicą. Ma swoja bazę w Pile. W jej skład wchodzą m.in. osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Grają rocka, mieszanego z punkiem i reggae. Dwóch członków zespołu mieszka w DPS w Rzadkowie.

 

powiat.pila.pl