Największy targ roślin doniczkowych zawita do Piły już w ten weekend

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

Festiwal Roślin w Pile  – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się w dniach 16-17 września w Hali Widowiskowo Sportowej. To pierwsza edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach w Pile

Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego… nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza.

Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.

Pamiętajcie, że nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć.

Dlaczego warto do nas przyjść?

💚 Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.

💚 Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.

💚 Ceny już od 5zł.

💚 Małe i duże rośliny oraz doniczki.

💚 Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.

💚 Ogromny wybór.

💚 Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.

 

🌍Gdzie?

Hala Widowiskowo-Sportowa

ul. Żeromskiego 90

Piła

 

📆 Kiedy?

16 września (sobota) – 8:00-20:00

17 września (niedziela) – 10:00-18:00

 

💳 Akceptowane płatności:

– karta,

– gotówka,

– BLIK.

 

🎉 Wstęp bezpłatny

Link do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/351095644140151