Narkotyki ukrył w szopie

Czarnków Na sygnale Najnowsze Wydarzenia

CZARNKÓW. Blisko 45 gramów narkotyków znaleźli czarnkowscy kryminalni na posesji należącej do 30-letniego mieszkańca Czarnkowa. Marihuanę i amfetaminę mężczyzna przechowywał w szopie wśród drewna. Za posiadanie nielegalnych środków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W czwartek, 2 września podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny oraz pomieszczeń gospodarczych, policjanci znaleźli w szopie z drewnem biały proszek i susz roślinny. Łącznie zabezpieczono 45 gramów tych substancji. Wstępne badania wykazały, że była to amfetamina i marihuana. Właściciel narkotyków został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut – informuje asp. Karolina Górzna-Kustra z czarnkowskiej Policji.

Policjanci z wydziału kryminalnego czarnkowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 30-letni mieszkaniec Czarnkowa może posiadać środki odurzające. Nie mylili się…

O dalszym losie 30-latka zadecyduje sąd. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(Red.)
Fot. KPP Czarnków