Zapraszamy na znakowanie rowerów w Pile i Białośliwiu

Najnowsze Piła Wydarzenia

Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Pile przy ul. Bydgoskiej 115 oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Białośliwiu odbędzie się znakowanie rowerów w ramach usługi WIBEROO- Wielkopolski Bezpieczny Rower. Zachęcamy wszystkich do zabezpieczenia swoich jednośladów.

Okres od kwietnia do października to czas kiedy na naszych ścieżkach rowerowych, chodnikach i drogach pojawia się coraz więcej rowerzystów. Rower to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, dojazd do pracy czy przyjemna forma aktywności fizycznej. Należy jednak pamiętać, aby w trosce o bezpieczeństwo własne zadbać o swój pojazd. Ważne, aby znajdował się we właściwym stanie technicznym i po zakończonej jeździe został prawidłowo zabezpieczony. W tym celu możemy użyć blokady lub dodatkowo zabezpieczyć go poprzez oznakowanie.

Usługa WIBEROO- Wielkopolski Bezpieczny Rower polega na znakowaniu i rejestracji roweru w systemie o zasięgu wojewódzkim, umożliwiając właścicielowi roweru dostęp do danych w systemie oraz ich ewentualne oznaczenie jako zaginiony przez stronę www.wiberoo.pl

Do rejestracji i znakowania roweru potrzebny jest:
– dowód własności roweru
– numer pesel właściciela
– dane kontaktowe w postaci numeru telefonu i adresu e-mail właściciela

Termin znakowania rowerów przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Białośliwiu przy ul. Podgórnej 47:

  • 18.08.2021r. godz. 10:30-13:30

Terminy znakowania rowerów przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Pile przy ul. Bydgoskiej 115:

  • 19.08.2021r. godz. 14:00-17:00
  • 25.08.2021r. godz. 14:00-18:00

KPP Piła