Naucz się, jak maszerować z kijkami, czyli ABC Nordic Walking

Chodzież Najnowsze Wydarzenia

CHODZIEŻ. Kijomaniacy Chodzież startują z projektem “ABC Nordic Walking”. Szkolenia są bezpłatne, a prowadzą je licencjonowani instruktorzy nordic walking. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu. Te najbliższe zaplanowano na 20 i 21 marca w Parku 3 maja w Chodzieży. Początek: godzina 10.00.

Nordic Walking przeżywa swój kolejny renesans. Ilość osób zainteresowanych marszami z kijami rośnie w lawinowym tempie.

?Nordic walking to najlepsze lekarstwo na trapiące nas choroby cywilizacyjne. To aktywność fizyczna dla każdego i w każdym wieku, sport, który można uprawiać o każdej porze roku, samodzielnie i w miłym towarzystwie, a co najważniejsze ? w naturze i na świeżym powietrzu ? zachwalają instruktorzy nordic walking. ? Wychodząc naprzeciw dynamicznemu rozwojowi tej dyscypliny, zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach nauki poprawnej techniki marszu Nordic Walking, prowadzonych przez licencjonowanych instruktorów nordic walking.

Szkolenia bezpłatne odbywać się będą raz w miesiącu, od marca do czerwca 2021 roku. Najbliższe zajęcia organizujemy w dniach 20/21 marca br. w Chodzieży w Parku 3 maja o godz. 10.00 Zbiórka pod Sceną.
Zapisy na stronie : http://nordicwalkingpoland.pl/…/szkolenie-podstawowe
Projekt finansowany przez Nordic Walking Poland Group.

?Dołącz do Chodzieskiej drużyny KIJOMANIACY, osób pozytywnie zakręconych z pasją do uprawiania nordic walking. Zyskaj z nami korzyści prozdrowotne, treningowe, wsparcie układu odpornościowego oraz ukształtowanie zgrabnej sylwetki . Dobra kondycja i zdrowie są na wyciągnięcie ręki, a raczej? kija. Zapraszamy!

A na szkolenia zapraszają: Andrzej Smolarski, Magdalena Tomkowiak, Anna Ślesińska-Nowak oraz instruktorzy Nordic Walking Poland i
Kijomaniacy Chodzież klub nordic walking.
http://nordicwalkingpoland.pl/kijomaniacy/

(Red.)
Fot. Kijomaniacy Chodzież