Nieruchomości bez tajemnic – Targi Deweloperów w VIVO! Piła

Najnowsze Wydarzenia

Decyzja o zakupie wymarzonego mieszkania lub domu to proces zarówno ekscytujący, jak i stresujący. Formalności potrafią przyprawić o niemały zawrót głowy i nerwy, dlatego warto zasięgnąć w tej kwestii opinii specjalistów. W czasie Targów Deweloperskich, 13 kwietnia, w VIVO! Piła doradcy z Grupy Furman udzielą porad osobom planującym kupno nieruchomości.

Realizacja marzenia o własnym ?m? to ogromny wysiłek, nie tylko finansowy. Przed zakupem nieruchomości trzeba się poważnie zastanowić i odpowiedzieć sobie na szereg ważnych pytań. Czy lepiej szukać ofert z rynku pierwotnego czy wtórnego? W jaki sposób sfinansować inwestycję? Jak dopełnić wszelkich formalności administracyjnych? Świetną okazją do rozmowy ze specjalistami z branży i zapoznania się z ofertami rynku nieruchomości będą Targi Deweloperskie, które odbędą się 13 kwietnia, w godz. 10:00 ? 19:00, w VIVO! Piła.

Kupno wymarzonego mieszkania lub domu to duży stres i odpowiedzialność, pomagamy w tym Klientom ponad 26 lat. Z myślą o nich nasi specjaliści wygłoszą prelekcje dotyczące kwestii prawnych, finansowych, a także projektowania wnętrz. Mamy nadzieję, że Targi Deweloperskie w VIVO! będą interesującym źródłem informacji dla wszystkich rozważających zakup nieruchomości ? mówi Krzysztof Furman, właściciel Grupy Furman.

Targi Deweloperskie zostaną podzielone na trzy strefy. W pierwszej eksperci udzielą porad z zakresu najmu i zakupu, w tym kredytowania oraz wycen. Doradcy z Grupy Furman na miejscu poinformują, na jakie wsparcie finansowe może liczyć osoba zainteresowana kupnem nieruchomości. W drugiej strefie mieszkańcy Piły i okolic będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą deweloperów. Trzecią przygotowano z myślą o maluchach, których rodzice będą rozmawiali ze specjalistami. Wśród atrakcji przewidziano mini strefę zabaw, malowanie buziek, konkurs, kolorowanki. Wydarzenie jest bezpłatne. Szczegółowy plan Targów Deweloperów można zaleźć na https://www.vivo-shopping.com/pl/pila.

Targi Deweloperów odbędą się 13 kwietnia w godz. 10.00-19.00 w VIVO! Piła