Nowe otwarcie w VIVO! Piła. Pierwszy w regionie salon Homla

Biznes Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Już jest! Pierwszy w regionie salon Homla otworzył się w VIVO! Piła. Od 13 października mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości mogą tu korzystać z oferty popularnej polskiej marki wyposażenia wnętrz. W związku z nowym otwarciem dla klientów pilskiego centrum handlowego przygotowano dedykowane promocje.

W I poł. października grono najemców VIVO! Piła wzmocniła Homla. Aktualnie jest to pierwszy i jedyny lokal marki w powiecie pilskim. W ofercie znajdują się m.in.: funkcjonalne meble, modne tekstylia, pościele oraz szeroka gama stylowych dodatków dla domu. Obecnie w sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w pilskim centrum handlowym trwa otwarciowa promocja – 20% na wszystkie produkty.

Z przyjemnością informujemy, że portfolio naszych najemców w ostatnim czasie wzmocniła Homla. Na ten moment w VIVO! Piła jest to drugi obok Home&You sklep z asortymentem do dekoracji wnętrz. Salon o powierzchni 363 mkw. znajduje się w sąsiedztwie Wrangler-Lee oraz Śnieżynki mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.Serdecznie zapraszamy do wizyty w VIVO! i sprawdzenia oferty nowego najemcy – dodaje.

Najbliższa promocja w salonie Homla w VIVO! Piła: 20% na cały asortyment w dniach 25.10-03.11.

Serdecznie zapraszamy!

Klaudyna Łagocka
Open Media