NOWI KIEROWNICY POSTERUNKU POLICJI W SZYDŁOWIE I ŁOBŻENICY

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

Komendant Powiatowy Policji w Pile, mł. insp. Marcin Kowalski z dniem 1 czerwca br. mianował na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Szydłowie asp. szt. Rafała Badurę, a na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Łobżenicy asp. szt. Łukasza Dembińskiego.

Wczoraj podczas odprawy kadry kierowniczej Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Marcin Kowalski wręczył rozkazy, w którym mianował na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Szydłowie asp. szt. Rafała Badurę, a na stanowisko Kierownika Posterunku w Łobżenicy asp. szt. Łukasza Dembińskiego. Szef pilskiej jednostki wraz ze swoimi zastępcami docenił dotychczasowe zaangażowanie funkcjonariuszy w służbie dla społeczności tego regionu oraz wyraził przekonanie, że nowo powołani kierownicy zadbają o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców tych gmin.

Wśród mianowanych policjantów udział w odprawie wziął także podkom. Leszek Suder, któremu szef pilskich policjantów wręczył gratulacje za uzyskanie awansu na I stopień w korpusie oficerów młodszych.

Aspirant Sztabowy Rafał Badura służbę rozpoczął w 1999 roku. Przez pierwsze 3 lata służył w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie i Poznaniu. W 2001 roku związał swoją karierę zawodową z pilską jednostką, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie w Wydziale Patrolowo- Interwencyjnym, Dochodzeniowo- Śledczym oraz Rewirze Dzielnicowych.

Aspirant Sztabowy Łukasz Dembiński służbę rozpoczął w 2006 roku. Od samego początku związany był z pilską jednostką, gdzie służył w Wydziale Patrolowo- Interwencyjnym. Później zawodowo związany był z Posterunkiem Policji w Wysokiej i Komisariatem Policji w Wyrzysku, gdzie pracował jako dzielnicowy i policjant dochodzeniowo- śledczy.