Nowy kierownik posterunku policji

Czarnków Wydarzenia

CZARNKÓW. Nowym kierownikiem Posterunku Policji w Drawsku została starszy aspirant Justyna Przybył. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia!

Z dniem 7 lutego br. Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie insp. Piotr Ryżek powierzył obowiązki na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Drawsku st. asp. Justynie Przybył. Szef czarnkowskich mundurowych złożył serdeczne gratulacje i wyraził przekonanie, że nowa kierownik zadba o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Drawsko. Do gratulacji przyłączyli się również przedstawiciele kadry kierowniczej czarnkowskiej jednostki, życząc powodzenia na nowym stanowisku.

St. asp. Justyna Przybył wstąpiła do służby w Policji w kwietniu 2007 roku. Początkowo pracowała w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, a następnie w Posterunku Policji w Lubaszu na stanowisku dzielnicowej. Po kilku latach wróciła do czarnkowskiej komendy, gdzie zajmowała się profilaktyką społeczną. St. asp. Justyna Przybył jest również Przewodniczącą Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Czarnkowie.

  • źródło: KPP Czarnków, Karolina Górzna-Kustra