Pani Zofia Ślusarska z Zawady świętuje setne urodziny!

Najnowsze Piła Wydarzenia

17 lipca 2021 roku swoje setne urodziny obchodzić będzie Pani Zofia Ślusarska  zd. Daniliszyn z Zawady  w gm. Szydłowo.

Z powodu tej niecodziennej okazji, 16 lipca Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Pile Pan Grzegorz  Płachta wraz z Anną Furmańczyk, Głównym specjalistą wręczył Szanownej Jubilatce list gratulacyjny od Pani Prezes KRUS oraz zawiadomienie o podjęciu wypłaty dodatku z tytułu ukończenia 100 lat życia.

Najlepsze życzenia złożył także Wójt Gminy Szydłowo Pan Tobiasz Wiesiołek, Przewodniczącą Rady Gminy Pani Elżbieta Kliber i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Beata Olecka.

Pani Zofia Ślusarska urodziła się 17 lipca 1921 roku i pochodzi z miejscowości Stanisławów. Po zakończeniu II wojny światowej wraz z mężem osiedlili się w Zawadzie, gdzie wspólnie prowadzili gospodarstwo rolne. Całe swoje życie poświęciła wychowaniu dzieci i pracy na roli.

Pani Zofia wychowała siedmioro dzieci, a na chwilę obecną jest szczęśliwą posiadaczką szesnaścioro wnucząt, dwudziestu trzech prawnucząt i sześciorga praprawnucząt.  

Wciąż lubi czytać i oglądać seriale. Uwielbia słodycze, zwłaszcza domowe wypieki, które muszą gościć na jej stole każdego dnia. Nadal zachowała wiele radości i pogody ducha.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak wyjątkowego jubileuszu.

Materiał Prasowy

KRUS Piła