Paulina walczy z SM. Możesz Jej pomóc…

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

Zbieramy na rehabilitację mojej córki Pauliny, chorej na stwardnienie rozsiane

Od 29 lat jestem zawodowym strażakiem i pracuję w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Moja córka Paulina ma 25 lat….a od 5 choruje na ciężką postać stwardnienia rozsianego i jest osobom niepełnosprawną. Ma uszkodzony nerw wzrokowy, zaburzoną równowagę, “chodzi po ścianach” lub o kulach… Problemem dla niej jest nawet nalanie płynu do szklanki i jego wypicie…Ma wiele innych problemów o których nie chcemy publicznie pisać….

Od momentu rzutu choroby minęło ponad 5 lat. Czas ten został wypełniony niezliczonymi pobytami w szpitalu. Co miesiąc Paulina “melduje się” na oddziale szpitalnym, gdzie ma podawany bardzo silny lek, który chroni ją przed kolejnymi atakami choroby. Ponadto, regularnie jeździ do różnych specjalistów, wykonuje bardzo specjalistyczne badania diagnostyczne, korzysta z zabiegów rehabilitacyjnych, przyjmuje różnego rodzaju leki, probiotyki, suplementy diety, które mają podnieść odporność jej organizmu, ponieważ wskutek przyjmowania leków jest stale znacznie obniżona.

Jakby tego było mało, prawie 3 lata temu lekarz neurolog zasugerował, aby córka podjęła leczenie chorób odkleszczowych, gdyż w jego opinii właśnie na nie chorowała….. Była leczona agresywną kuracją antybiotykową, która przy okazji wyniszczała jej organizm. Leczenie to było bardzo drogie?

W ciągu ostatnich 3,5 roku na próby jej leczenia i rehabilitacji wydaliśmy ?astronomiczną? kwotę około 180 tysięcy złotych.

Obecnie potrzebne są pieniądze na jej intensywną rehabilitację, ale chcemy również spróbować terapii komórkami macierzystymi, być może w kraju, ale rozważamy również wyjazd poza granicę Polski.

W chwili obecnej Paulina ma całkowitą niezdolność do podejmowania pracy i najwyższy stopień niepełnosprawności?

Należy do wrocławskiej fundacji DobroPowraca, do której można przekazać 1% od podatku wpisując w PIT numer KRS 0000 33 88 78 oraz cel szczegółowy: KOMARNICKA PAULINA

Istnieje możliwość wpłat gotówkowych na rachunek bankowy Fundacji:

95 1140 1140 0000 2133 5400 1001 w celu przelewu należy wpisać:

PAULINA KOMARNICKA

Założyliśmy również Paulinie tzw. zrzutkę, gdzie każdy chętny może bezpośrednio wpłacić nawet symboliczną złotówkę. Jej internetowy adres to https://zrzutka.pl/pwfh78

 Za każdą formę pomocy będziemy bardzo wdzięczni !!!

 Rodzice