Policja poszukuje zaginionego

Na sygnale Piła Wydarzenia

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile poszukują zaginionego 78-letniego Edmunda Westphal. Mężczyzna 2 marca opuścił dom rodzinny na osiedlu Górnym w Pile i udał się w nieznanym kierunku. Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informację na temat jego aktualnego miejsca przebywania proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod nr 47 77 415 60.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem 78-letniego Edmunda Westphal. Mężczyzna 2 marca opuścił dom rodzinny na osiedlu Górnym w Pile i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani nie powrócił do mieszkania.

Rysopis poszukiwanego: Mężczyzna o szczupłej sylwetce, ma ok. 165 cm wzrostu. Posiada na lewej ręce tatuaż przedstawiający kobietę oraz napis “Zosia”. Ubrany był prawdopodobnie w niebieskie jeansy, czarną kurtkę z kożuchem, czarne buty oraz brązowy kapelusz.

Wszystkie osoby, które posiadają informację o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej   jednostki pod numerem telefonu 47 77 415 60 lub 47 77 414 44.

  • KPP Piła