Narkotyki w słoiku

Biznes Interwencje Na sygnale Najnowsze Wydarzenia Złotów

Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego w trakcie służby zwrócili uwagę na pojazd marki BMW, w którym siedział młody mężczyzna. Na tylnym siedzeniu auta 24 latek w słoiku po ogórkach przewoził marihuanę. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego w trakcie pełnienia służby w godzinach nocnych, przy drodze krajowej nr 11, zainteresowali się pojazdem BMW, zaparkowanym w rejonie dworca PKP. W pojeździe siedział młody mężczyzna, który na widok radiowozu i mundurowych, zaczął się nerwowo zachowywać, próbując sięgnąć coś z tylnego siedzenia. Zachowanie 24-latka wskazywało, że może mieć coś do ukrycia.

Podczas kontroli pojazdu patrolowcy zwrócili uwagę na słoik po ogórkach, który leżał na tylnym siedzeniu. Po sprawdzeniu jego zawartości okazało się, że nie są to ogórki tylko susz roślinny. Ponadto pod siedzeniem policjanci znaleźli woreczek z zawartością zielonego suszu.

Wstępne badanie testerem znalezionych substancji wykazało że jest to marihuana.

24 letni mieszkaniec powiatu złotowskiego został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

  • KPP Złotów, mł.asp. Damian Pachuc