Policjanci mają swoje serce

Najnowsze Wałcz Wydarzenia

WAŁCZ. Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Wałczu „zabiło” serce. To wielki metalowy pojemnik na plastikowe nakrętki. Charytatywne serce jest wspólną inicjatywą mundurowych i Urzędu Miasta Wałcza. Zebrane nakrętki będą wspierały chorych i niepełnosprawnych oraz młode talenty. Każdy może dorzucić swoją cegiełkę.

Popularne serce na plastikowe nakrętki, tym razem w kolorze niebieskim, stanęło również przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Wałczu. Po raz pierwszy „zabiło” 18 października, po wrzuceniu do niego plastikowych nakrętek od policjantów i pracowników policji.

-To nie tylko wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, ale też dbałość o środowisko. Pamiętajmy, że do tego typu pojemników można wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki niezależnie od koloru czy kształtu – mówi asp. Beata Budzyń z waleckiej Policji. -Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu wałeckiego do udziału w zbieraniu nakrętek na cele charytatywne i wrzucania ich do niebieskiego serduszka przy Komendzie Powiatowej Policji w Wałczu. W ten sposób możemy razem pomóc podopiecznym z terenu całej Polski oraz z zagranicy otoczonych opieką Fundacji „Złotowianka”. Fundacja wspiera chorych i niepełnosprawnych oraz młode talenty – dodaje.

Każdy może dorzucić swoją cegiełkę.

(Red.)
Fot. KPP Wałcz