Policjanci w Szpitalu Specjalistycznym w Pile

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

Zbliżające się Święta Wielkanocne to czas radości i spotkań z bliskimi. Niestety ze względów zdrowotnych nie wszyscy mogą spędzić je w domu rodzinnym i zasiąść do wielkanocnego stołu. Policjanci postanowili umilić czas najmłodszym pacjentom i odwiedzili ich w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Była to świetna okazja do rozmowy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz wręczenia dzieciom drobnych upominków.

Policjanci wspólnie z przedstawicielem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego odwiedzili najmłodszych pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Pile. Podczas wizyty rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a także rozdawali kolorowanki edukacyjne, elementy odblaskowe i słodkie upominki ufundowane przez Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat w Pile.

Mamy nadzieję, że czas spędzony z policjantami, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas wizyty na twarzach dzieci bardzo często można było zauważyć uśmiech, który był największą nagrodą dla mundurowych.

Wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile życzymy dużo radości, szybkiego powrotu do zdrowia oraz samych pogodnych dni!