Pomóżmy Wiktorii w walce o przywrócenie pracy jelit. Roczna terapia i fizjoterapia.

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

Wiktoria urodziła się jako wcześniak w 32tc, niestety była niewydolna oddechowo co przyczyniło się do encefalopatii niedotlenieniowo niedokrwiennej w mózgu. Córka ma stwierdzony autyzm, padaczkę, wybiórczość pokarmową, zaburzenia metaboliczne, refluks, zaburzenia psycho ruchowe, zaburzenia refrakcji akomodacji/nadwzroczność oraz przewlekłe zaparcia. Wiktoria jest pod opieką specjalistów tj: kardiolog, neurolog, chirurg dziecięcy, gastroenterolog, okulista, pulmonolog, dermatolog, alergolog, psychiatra, dietetyk, psycholog, neurologopeda, terapeuta SI oraz fizjoterapeuta.

U Wiktorii w ostatnim czasie bardzo nasiliły się problemy z wypróżnianiem, dlatego została skierowana na poszerzenie diagnostyki. Wynik jednego z badań wskazuje na wydłużenie esicy. Po rozmowie z lekarzami zostaliśmy skierowani na biopsję, po czym proponują wyłonienie kolostomii. Zaburzenia jelit u córki występują z powodu zaburzeń układu nerwowego poprzez wstrzymywanie defakacji.

Jako rodzice Wiktorii, chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy aby uniknąć kolostomii, jednak wiąże się to z ogromnym nakładem finansowym. Oprócz zajęć terapeutycznych na które regularnie uczęszcza Wiki są potrzebne systematyczne masaże wisceralny, psychoterapia oraz terapia dietetyczna. Na chwilę obecną Wiktoria ma robione codziennie wlewki doodbytnicze oraz podawane środki na rozmiękczenie kału.

Sytuacja rodzinna ( nowotwór złośliwy u taty Wiktorii ) zmusza nas o ponowną prośbę o pomoc. Nie jesteśmy w stanie zmierzyć się z tym problemem sami, dlatego prosimy abyście pomogli Wiktorii w walce o przywrócenie pracy jelit.

LICYTACJA – https://www.facebook.com/groups/1040006213501334/?ref=share

Dziękujemy za każdą otrzymaną pomoc. Rodzice Wiktorii