Potracona na przejściu dla pieszych. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie

Interwencje Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia Zdrowie

Mama, babcia, teściowa … chciałaby jak najszybciej wrócić do sprawności, aby mogła znowu być aktywną kobietą. Nie poddaje się mimo bólu, dzielnie walczy każdego dnia i zbiera siły.
Anna znowu chciałaby swobodnie chodzić i być aktywną, tak jak do dnia gdy zdarzył się ten nie-szczęśliwy wypadek… 17 września wracając do domu z pracy, została potrącona przez samochód, w mo-mencie, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych. Kobieta doznała wielu złamań, począwszy od głowy do stóp. Była hospitalizowana w Oddziale Intensywnej Terapii.
Gdy lekarze pytali: „ Czy wie Pani co się stało?”, „Czy wie Pani gdzie jest?”. Odpowiadała „Wracałam z pracy, powinnam być w domu”. Była na wielu silnych lekach przeciwbólowych.
Pani Ania przeszła operację nogi, jedna ręka jest częściowo niesprawna. W szpitalu spędziła osiem ty-godni. – Ból jaki musiała przeżyć, jest nie do opisania. Rehabilitacja domowa jest dopiero wyznaczona na marzec 2023r. Prosimy wszystkich dobrych ludzi, by pomogli nam i naszej Ani wrócić do normalnego życia. Wierzymy, że z waszą pomocą uda się – apelują najbliżsi, którzy uruchomili zbiórkę pieniężną na leczenie i rehabilitację Anny Włoszczyk na portalu zrzutka.pl.
Anna Włoszczyk. Chciałaby swobodnie chodzić i być aktywną. | zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl