Pożegnanie komendanta

Najnowsze Wałcz Wydarzenia

WAŁCZ. W ub. wtorek (27 kwietnia) odbyło się uroczyste pożegnanie komendanta płk. lek. Artura Bobruka, który pełnił służbę w 107. Szpitalu Wojskowym od 4 grudnia 2019 r.

W uroczystości udział wzięli pracownicy szpitala, władze miasta, przedstawiciele wojska, policji i straży pożarnej. Podczas spotkania pracownicy szpitala złożyli komendantowi serdeczne podziękowania za półtora roku wspólnej pracy.

Podczas przemowy, komendant mówił m.in. o relacjach ze współpracownikami, o tym, jak potężną rolę w kierowaniu tak dużą jednostką pełni komunikacja i wzajemne zrozumienie, podkreślając, że zadowolenie załogi jest warunkiem zadowolenie pacjentów. Komendant zaakcentował nieocenioną pomoc jaką otaczali szpital zarówno dowódcy miejscowych jednostek mundurowych jak i przedstawiciele władz miasta i powiatu. Szczególne podziękowania pułkownik skierował w stronę personelu szpitala, który w czasie walki z pandemią SARS-CoV-2, okresie pełnym wyzwań zawsze starał się sprostać postawionym wymaganiom. A. Bobruk nie zapomniał o podziękowaniach doktorowi Sokołowskiemu ? który każdego dnia służby wspierał go swoją wiedzą i doświadczeniem.

Obowiązki Komendanta wałeckiego szpitala przejmie ppłk Michał Wawreszuk.

(extrawalcz.pl)
Oprac. mk
fot. 107. Szpital Wojskowy(M.K)