Przygotuj się do lata z VIVO! Piła

Najnowsze Piła Wydarzenia

 PIŁA. Termometry pokazują wysoką temperaturę, stragany uginają się od sezonowych owoców i warzyw, a długie dni zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Upragnione lato w końcu nadeszło! Warto się do niego przygotować i odświeżyć wakacyjną garderobę. W dniach 28-30 czerwca VIVO! Piła przygotowało wyjątkową niespodziankę dla Klientów. Przyjdź i zgarnij nagrody za zakupy!

 Czy letnie, wygodne stroje mogą być modne i stylowe? Osoby ceniące sobie codzienną elegancję nie muszą z niej rezygnować z powodu wysokich temperatur. W tym sezonie projektanci sięgnęli po lekkie i przewiewne tkaniny w wyrazistych barwach. Na wieszakach królują ubrania w odcieniach pomarańczowego, zielonego, żółtego i fioletu. Jeśli jesteście przywiązani do klasycznych letnich kolorów, takich jak biel i beże, sięgnijcie po kontrastujące dodatki. Zyskacie modną i wygodną stylizację!

Na klientów, którzy w dniach 28-30 czerwca w godz. 12:00 ? 18:00, zrobią w VIVO! Piła zakupy za minimum 100 zł w Punkcie Obsługi Konkursu będą mogły wziąć udział w niezwykłej zabawie. Osoby, które zagrają na tablecie w grę polegającą na złapaniu na ekranie jak najwięcej ikonek jednorożca będą mogły zdobyć nagrody. Zdobywcy I miejsca dostaną kosz piknikowy i kartę prezentowa o wartości 100 zł, nagrodą za II miejsce jest dmuchany jednorożec oraz 100 zł karta prezentowa. Kolejnych 20 miejsc zostanie nagrodzonych kartami prezentowymi w wysokości 100 zł. Ponadto każdego dnia akcji na pierwsze 50 osób biorących udział w zabawie będą czekały karty prezentowe o wartości 30 zł, a dodatkowo 14 pierwszych osób spośród nich otrzyma również dmuchanego jednorożca.

Sektor modowy w VIVO! Piła składa się 27 sklepów z bogatą ofertą ubrań i dodatków. Wśród nich można znaleźć m.in. Reserved, który w tym sezonie postawił na stylizacje inspirowane latami 70. i 90, House z ofertą dla młodych ludzi szukających odważnych stylizacji czy Mohito z kolekcją Golden Label bogatą w kobiece kroje pełne wyrazistych wzorów. Natomiast sieć H&M zaprasza do zabawy modą ? letnia kolekcja została zainspirowana podróżami, nowoczesnym stylem życia i nieoczywistymi zestawieniami ubrań oraz wzorów.

Regulamin akcji pod adresem vivo-shopping.com i w Punkcie Obsługi Konkursu.

 Joanna Katyńska

Open Media