PRZYPOMINAMY: w piątek drzwi otwarte KPP w Pile

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego na organizowane w dniu 10 sierpnia br. (piątek) drzwi otwarte w pilskiej jednostce. Dla tych młodszych i nieco starszych funkcjonariusze przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, a dla maluszków gry i zabawy edukacyjne z nagrodami. Upominkiem specjalnym będzie maskotka wielkopolskiej Policji ? sierż. Pyrek. Każdy w Was może spędzić jeden wakacyjny dzień z niebieskim mundurem. Zapraszamy!

10 sierpnia br. w godz. od 10.00 do 14.00 Komenda Powiatowa Policji w Pile szeroko otworzy drzwi jednostki dla wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego: dzieci i ich rodziców, opiekunów, młodzieży, seniorów, a także tych osób, które każdego dnia są uczestnikami ruchu drogowego. A więc każdy będzie mógł spędzić jeden wakacyjny dzień z policjantami, którzy tego właśnie dnia będą czekać na Państwa.

A dla gości przygotowaliśmy:

– Strefę Bezpiecznego Rowerzysty,

– Warsztaty Odpowiedzialnego Kierowcy,

– Pokaz Sprzętu Grupy Realizacyjnej,

– Wakacyjny Kącik Bezpiecznego Zachowania się nad Wodą,

– Strefę Bezpiecznego Maluszka,

– Strefę Bezpiecznego Seniora,

– Warsztaty z Technikiem Kryminalistyki,

– Punkt Informacyjny Dotyczący Naboru do Służby w Policji,

– Gość Specjalny ? maskotka Wielkopolskiej Policji sierż. Pyrek.

Na wszystkie osoby, które w tym dniu odwiedzą siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Pile (ul. Bydgoska 115) czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Policjanci przygotowali wakacyjne konkursy i quizy związane z tematyką bezpieczeństwa. Będzie także wiele upominków i nagród. A wśród wszystkich gości policjanci wylosują jedną osobę, która otrzyma upominek specjalny ? maskotę sierż. Pyrka.

Dla przyszłych kandydatów do służby w Policji funkcjonariusze przygotowali prospekty zawierające informacje na temat zasad doboru do służby w Policji oraz wszystkie niezbędne dokumenty jakie należy złożyć w przypadku chęci wstąpienia w szeregi Policji.

Każdy z Was może spędzić ten jeden wakacyjny dzień z policjantami. Serdecznie zapraszamy!!!

KPP Piła