Psia mama i jej maluchy porzucone przy ul. Młodych. Zareagowało małżeństwo z drugiego końca Polski!

Interwencje Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia Zwierzęta
Końcówka ul. Młodych w Pile. Wokół łąki, krzaki, rzeka i ruchliwa droga. I tam właśnie Ona – dzielna psia mama walczyła o przetrwanie, o życie swoje i swoich szczeniąt. Spanikowana biegała po jezdni, zbierała z niej swoje nieporadne maluchy i przenosiła w krzaki. Tylko jeden samochód się zatrzymał. Tylko jedna rodzina. I aż jedna. Małżeństwo podróżujące na wakacje, z drugiego końca Polski, zatrzymało się i pani zaczęła zbierać maluszki, a pan 40 minut ganiał po gęstych zaroślach przerażoną mamusię, cudem unikając pogryzienia.
Tym sposobem całe Łaciate Stadko trafiło do nas – mama i jej 8 (!) pięknych łaciatków. Psie dzieci mają około 4 tygodnie i brzuszki pełne robaków. Zarobaczone są tak bardzo, że wydalają pasożyty górą i dołem. Za to mama jest bardzo chuda, wyniszczona, prawdopodobnie od dawna nic albo niewiele jadła. Mleka zostało jej niewiele, maluchy więc nie są w dobrej kondycji. Będziemy walczyć o każde z tych żyć. I będziemy potrzebować Państwa pomocy.
Wykarmienie dobrej jakości karmą tak dużej rodzinki nie jest dla nas łatwe. Szczególnie, że maluchy nie są w najlepszym stanie, a ich mama w okropnym.
Pomóżcie Łaciatkom, bardzo prosimy. Już raz wygrały życie. Razem możemy zadbać, by odtąd to życie było jak najlepsze.
Bardzo dziękujemy rodzinie, która jako jedyna zareagowała. Jesteście Państwo wielcy🥰. Dzięki Wam Łaciatki żyją.
Powstrzymamy się od pisania co sądzimy o “właścicielu” psiaków. Nie warto. Bo i on jest nic nie wart.
źródło: Pilskie Schronisko dla Zwierząt